استفاده شما از وب‌سایت دزفول سیتی DezfulCity.com و همکاری با آن اعم از ثبت اطلاعات، محل، ارائه مقاله، ثبت نظرات، دریافت اطلاعات و … ، به معنی آگاهی کامل شما از اطلاعات مندرج در بخش “حریم شخصی کاربران” و توافق کامل با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

 • وب‌سایت دزفول سیتی با اهداف تعیین شده (مندرج در بخش “درباره ما“)، فعالیت می‌نماید و هیچگونه وابستگی سیاسی به حزب، جناح و یا گروه خاصی ندارد.
 • مالکیت معنوی محتوای پایگاه اینترنتی دزفول سیتی به آدرس DezfulCity.com شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به شركت داده‌ورزی آوان پرداز (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت: ۲۷۱۳ می‌باشد و کلیه حقوق آن، برای شرکت داده‌ورزی آوان پرداز محفوظ است.
 • بخشی از خدمات وب‌سایت دزفول سیتی بدون ثبت‌نام و بخشی دیگر تنها در صورت ثبت‌نام در این وب‌سایت ارائه می‌شود. بدیهی است این امر در هنگام درخواست دریافت خدمات به اطلاع کاربران رسانده می‌شود. دزفول سیتی در قبال ارائه خدمات به کاربرانی که در قبال درخواست این خدمات ثبت‌نام ننموده باشند، مسؤولیتی را نمی‌پذیرد.
 • هرگونه استفاده از محتوای وب‌سایت دزفول سیتی فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین شرکت، امکان پذیر می‌باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش “تماس با ما” با دزفول سیتی تماس بگیرید. نقل قول از محتوای وب‌سایت دزفول سیتی برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می‌کنند، تنها با ذکر منبع مجاز است.
 • دزفول سیتی هیچگونه مسؤولیتی در مورد عدم کارکرد یا کارکرد معیوب وب‌سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این وب‌سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و … ) را نمی‌پذیرد.
 • ارتباط وب‌سایت دزفول سیتی با کاربران فقط از طریق www.DezfulCity.com برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در این وب‌سایت درج کرده‌اند (همانند ایمیل، نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد. بنابراین دزفول سیتی مسؤولیتی در قبال اشتباه کاربران در ارائه و ثبت اطلاعاتشان در وب‌سایت دزفول سیتی ندارد.
 • دزفول سیتی در پذیرش و ثبت اطلاعات شغلی کاربران برای درج در بانک اطلاعات محل‌ها و یا نظرات کاربران در مورد مطالب مندرج در وب‌سایت، خود را مختار می‌داند و این حق را دارد تا از درج نظرات نامرتبط با مطالب مندرج در وب‌سایت، جلوگیری نموده و یا نسبت به حذف آن‌ها اقدام نماید.
 • تمامی ابزارها و بخش‌هایی که در وب‌سایت دزفول سیتی با هدف ارتباط با کاربران و درج نظرات آن‌ها به کار گرفته می‌شود، فقط با همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعات و ارائه نظرات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با مطلب مندرج باشد. وب‌سایت دزفول سیتی هیچگونه مسؤولیتی را در قبال محتوای پیام‌ها و نقطه نظرات کاربران نمی‌پذیرد.
 • اطلاعات محل‌ها، تصاویر و توضیحات ثبت شده در بانک اطلاعاتی دزفول سیتی که از طریق وب‌سایت دزفول سیتی در اختیار کاربران قرار گرفته، توسط خود صاحبان مشاغل ارائه شده و یا از طریق پایگاه‌های اینترنتی دیگر جمع‌آوری گردیده است و دزفول سیتی هیچگونه مسؤولیتی در قبال صحت و سقم آن‌ها ندارد.
 • دزفول سیتی هیچ گونه مسوولیتی در قبال محتوای وب‌سایت‌ها یا وبلاگ‌هایی که ارتباط به آنها از طریق آگهی و یا لینک در وب‌سایت دزفول سیتی شکل می‌گیرد، را نمی پذیرد.
 • تمام شرایط و خدمات وب‌سایت دزفول سیتی برمبنای آخرین سیاستهای این وب‌سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات از طریق اخبار وب‌سایت و سایر فضاهای داخلی این وب‌سایت به اطلاع کاربران رسانده می‌شود.
 • مسؤولیت و عواقب مطالب و تصاویر مندرج در آگهی سفارش‌دهندگان آگهی در وب‌سایت دزفول سیتی، متوجه سفارش‌دهندگان آگهی‌ها می‌باشد و دزفول سیتی مسؤولیتی را در قبال این مطالب و تصاویر نمی‌پذیرد.
 • وب‌سایت دزفول سیتی به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت کاربران از ارائه خدمات حاصل نشد، می‌توانند مراتب را در هر زمان كه مایل باشند، به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش “تماس با ما” ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.
 • وب‌سایت دزفول سیتی تابع قوانین جمهوری اسلامی و قوانین حق نشر است. اگر مطلب، تصویر یا نوشته‌ای از شما بدون اجازه در دزفول سیتی توسط کاربری منتشر شده است، لطفا درخواست خود را به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش “تماس با ما” ارسال تا در اسرع وقت نسبت به حذف مطلب یا تصویر موضوع حف نشر اقدام شود.