حریم شخصی کاربران

کاربر گرامی اگر شما صرفاً از قسمت‌های مختلف وب‌سایت دزفول سیتی بازدید می‌کنید، به‌جز اطلاعات جزئی مرتبط با صفحه بازدید شده آن‌هم به‌منظور ثبت آمار محبوبیت محل‌ها، هیچ‌گونه اطلاعاتی از شما توسط سرورهای ما جمع‌آوری نمی‌گردد. لذا اگر در یکی از قسمت‌های وب‌سایت دزفول سیتی مشارکت می‌کنید، حق ارائه و انتشار کلیه کلماتی که به‌صورت عمومی تایپ می‌کنید را به دزفول سیتی می‌دهید. همچنین اگر شما مطلبی را در هر قسمت از وب‌سایت نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقی ماندن آن مطلب برای همیشه باشد. این مطالب شامل محل‌ها، مقالات، صفحات کاربری، سؤالات و بحث‌ها نیز می‌باشد. در صورت وجود هرگونه استثنا، در ادامه توضیحاتی ارائه‌شده است:

انتشار اطلاعات در قسمت‌هایی از وب‌سایت

در بازدید ساده و معمول از وب‌سایت دزفول سیتی مشخصات شما برای عموم قابل‌دسترس نمی‌باشد. هنگامی‌که شما صفحه‌ای را در یکی از قسمت‌ها ویرایش و یا به آن توضیحی اضافه می‌کنید، سند و/یا اطلاعاتی را منتشر کرده‌اید. این یک اقدام عمومی بوده و شما به‌عنوان نویسنده‌ی آن به عموم شناسانده می‌شوید.

شناسایی یک نویسنده

در صورت ورود با شناسه خود در وب‌سایت دزفول سیتی، شما به‌وسیله‌ی آن شناسایی می‌شوید. این شناسه ممکن است اسم واقعی یا اسم مستعار شما و یا به‌طور کلی هر اسم دیگری که شما در لحظه‌ی ساختن شناسه کاربری خود انتخاب کرده‌اید باشد.
چه در صورت ورود توسط شناسه کاربری و چه در صورت عدم ورود به وب‌سایت، شما به‌وسیله‌ی آدرس آی‌پی شبکه‌ی اینترنتی خود نیز برای مدیران وب‌سایت دزفول سیتی شناسایی می‌شوید. آدرس آی‌پی یک سری چهارتایی از اعداد می‌باشد که آدرس اینترنت مکانی را که شما توسط آن به این وب‌سایت، متصل شده‌اید را مشخص می‌کند. برحسب نوع اتصال شما، این آدرس می‌تواند قابل‌ردیابی تا یک سرور، محل تحصیل، محل کار شما یا خانه‌ی شما باشد. با توجه به امکان تشابه کاربران بر اساس آدرس آی‌پی، اگر شما نسبت به این موضوع خیلی محتاط هستید، می‌توانید با شناسه‌ی کاربری خود وارد وب‌سایت دزفول سیتی شده و با نام مستعار خود فعالیت نمایید. در صورت بروز هرگونه خراب‌کاری توسط اشخاص و یا ربات‌های هرزه‌نویس، دزفول سیتی مختار است آدرس آی‌پی مبدأ را مسدود نماید. درصورتی‌که آی‌پی شما به‌اشتباه در لیست محدودیت قرار گرفت، می‌توانید مشکل را از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید.

کوکی‌ها

در هنگام بازدید از وب‌سایت دزفول سیتی یک کوکی ارتباطی موقت برای شما و بر روی کامپیوتر شما ایجاد می‌گردد. اگر تصمیمی برای وارد شدن با شناسه کاربری خود ندارید، می‌توانید کوکی را غیرفعال کنید ولی در این صورت امکان ورود شما به وب‌سایت دزفول سیتی امکان‌پذیر نمی‌باشد. کوکی ایجادشده بعد از بسته شدن مرورگر اینترنتی شما پاک می‌گردد.
در هنگامی‌که شما با شناسه‌ی کاربری خود وارد می‌شوید، کوکی‌های بیشتری ایجاد می‌شوند تا از نوشتن دوباره‌ی شناسه‌یی کاربری (یا حتی کلمه‌ی عبور) در بازدیدهای بعدی جلوگیری شود. این امکان تا ۳۰ روز برجای می‌ماند. اگر از یک رایانه‌ی عمومی استفاده می‌کنید و تمایل ندارید شناسه کاربری شما برای سایر کاربران آن رایانه قابل رؤیت باشد، بهتر است کوکی را بعد از اتمام کار پاک‌کنید.

کلمه‌ی عبور

هر یک از بخش‌های مختلف وب‌سایت دزفول سیتی، بسته به محبوبیت عمومی آن دارای تاریخچه‌ای از مشارکت‌های ارزشمند کاربران خود می‌باشد. کلمه‌ی عبور تنها تضمین‌کنندهٔ پیوستگی محل‌ها، تاریخچه ویرایش‌ها و یادداشت‌های یک کاربر می‌باشد. ما تمامی کاربران را نسبت به انتخاب کلمه‌ی عبور قدرتمند و منع در به اشتراک گذاشتن آن تشویق می‌کنیم. هیچ شخصی نباید به‌صورت عمدی به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم کلمه‌ی عبور کاربری خود را برای دیگران افشاء کند.

ورود با شناسه‌ی کاربری

بر اساس پروتکل‌های استاندارد اینترنتی، در هر بار بازدید شما از وب‌سایت دزفول سیتی، اطلاعات فراوانی به صورت اتوماتیک از سوی مرورگر اینترنتی شما به سرویس دهنده ارسال می‌شود. بسیاری از سرویس دهندگان، قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب، يا تشخيص اینکه چه وب‌سایتی با آنها ارتباط دارد و اینکه از چه نوع مرورگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند. استفاده از این اطلاعات برای ردیابی قانونی کاربران از اهداف وب‌سایت دزفول سیتی نمی‌باشد. این گزارشات در ساختن صفحات گزارشات آماری استفاده می‌شوند. گزارشات خام هرگز علنی نخواهند شد و بطور عادی بعد از ۲ هفته از بین می‌روند.

اين گزارشات ممکن است توسط کارشناسان دزفول سیتی در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که وب‌سایت دزفول سیتی را دچار اختلال می‌سازند، مورد استفاده قرارگیرند. آدرس های آی‌پی استخراج شده‌ی کاربران از این گزارشات بطور متناوب برای ارتباط دادن کاربران و آدرس های ثبت شده در ویرایش‌ها، برای بررسی سوء‌استفاده‌ها شامل کاربران خرابکاری که از چندین شناسه‌ی کاربری استفاده می‌کنند، تخریب، اذیت و آزار دیگر کاربران، نقض قوانین داخلی کشور ایران و یا بدنام کردن دزفول سیتی استفاده می‌شوند.

سیاست انتشار اطلاعات بدست‌آمده از گزارشات

طبق این سیاست دزفول سیتی، اطلاعات شخصی قابل‌شناسایی جمع‌آوری‌شده در گزارشات یا رکوردهای بانک اطلاعاتی، به‌وسیله‌ی قابلیت بررسی کاربر، توسط مدیران دارای صلاحیت در مواقع زیر منتشر می‌شوند:

  • در پاسخ به حکم معتبر یا هرگونه درخواست اجباری دیگر از طرف مراجع قانونی کشور
  • بنا به درخواست کاربر صدمه‌دیده (در صورت اثبات به کارشناسان شرکت)
  • مدیران دزفول سیتی و نماینده‌ی آنها هنگامی‌که نیاز به بررسی شکایات در مورد سوء استفاده باشد
  • درصورتی‌که اطلاعات مرتبط با یکی از بخش‌های سایت توسط یک ربات تولیدشده و دزفول سیتی برای رفع مشکلات فنی نیاز به انتشار داشته باشد
  • درصورتی‌که کاربری در محل‌ها، مقالات و یادداشت‌ها خراب‌کاری کند و یا به‌طور مداوم رفتار غیرمحترمانه داشته باشد، اطلاعات جهت بسته شدن آی‌پی آن کاربر یا شکایت به سرویس‌دهنده‌ی اینترنت وابسته به آن، منتشر می‌شود
  • درجایی که به‌طور منطقی لازم باشد از حقوق، اموال و یا امنیت دزفول سیتی، کاربرانش و یا دیگران حفاظت شود
    سیاست دزفول سیتی اجازه انتشار چنین اطلاعاتی را تحت هیچ‌گونه شرایطی، مگر شرایط ذکرشده در بالا نمی‌دهد.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اشخاص ثالث

به‌استثنای موارد خاص، تمامی متونی که در یادداشت‌های وب‌سایت دزفول سیتی اضافه می‌شوند، قابل‌استفاده‌ی دوباره و عمومی می‌باشند. دزفول سیتی اطلاعات خصوصی شما مانند آدرس ایمیل را به اشتراک یا در معرض فروش به اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث بدون موافقت شما یا مرجع قانونی نخواهد گذاشت.

امنیت اطلاعات

دزفول سیتی در قبال دسترسی غیر مجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما در محل‌ها و یا یادداشت‌ها درج کرده‌اید، هیچ گونه تضمینی ارائه نمی‌دهد. دسترسی به این اطلاعات برای تمامی کسانی که به نحوی به سرور دسترسی دارند امکان پذیر می‌باشد.

ایمیل

شما می توانید آدرس ایمیل خود را در قسمت پروفایل خود وارد کنید. آدرس ایمیل شما برای سایرین قابل رؤیت نیست. آدرس ایمیل‌ها می‌تواند برای ارتباط گسترده و عمومی دزفو سیتی با کاربران مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما آدرس ایمیل خود را درست وارد نکنید، قابلیت تنظیم دوباره‌ی کلمه‌ی عبور را در صورت فراموشی آن نخواهید داشت. هرچند این امکان وجود دارد تا شما با یکی از کارشناسان دزفول سیتی تماس گرفته و درخواست اصلاح آدرس ایمیل را در بخش پروفایل خود بدهید.

اطلاعات کاربر

اطلاعات مرتبط با فعالیتهای یک کاربر شامل: زمان ویرایش محل‌ها، مقالات، پست‌ها، یادداشت‌ها و همچنین تعداد آنها ممکن است به صورت عمومی در قسمت‌هایی از وب‌سایت دزفول سیتی به صورت عمومی قابل مشاهده قرار گیرند.

حذف کردن حساب کاربری

حساب‌های کاربری کاربران وب‌سایت دزفول سیتی بعد از ایجاد شدن قابل حذف شدن می‌باشند. امکان تغییر نام شناسه‌ی کاربری فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و دزفول سیتی هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به کاربران نمی‌دهد.

پاک کردن محتویات

برداشتن محتویات متنی از یک صفحه وب‌سایت و یا انجمن، برای همیشه آن محتویات را حذف نمی‌کند. اگر مقاله‌ای از هر قسمت‌ از وب‌سایت دزفول سیتی حذف شود، کماکان توسط برخی از مدیران این شرکت قابل دسترس می‌باشد. پاک کردن همیشگی این‌گونه اطلاعات برای آن دسته از کسانی که به سرویس دهنده دسترسی دارند ميسر می‌باشد ولی هیچ تضمینی برای انجام این کار مگر با داشتن اجازه‌ی قانونی وجود ندارد.